UDRŽITELNÉ TUHÉ PRODUKTY

S italskou tradicí.

 

Naše organické tuhé produkty využívají zkrášlujících vlastností přírody a vědomostí tradičního italského bylinkářství, díky kterým chrání životní prostředí i krásu vašich vlasů, pleti i těla. Jsou skvělou alternativou k produktům v tradičních plastových obalech. Každá receptura je navíc jedinečným spojením organických ingrediencí a je nejméně z 99 % přírodního původu. Tyto produkty nevyužívají plasty, jsou rozložitelné, vhodné na cestování a velmi úsporné.

TUHÉ ŠAMPONY

Tuhé šampony N.A.E. vašim vlasům dodají vše, co potřebují, aby se cítily a vypadaly zdravé a zářivé. Naše pečující receptury mají mnoho výhod a obsahují ingredience inspirované Itálií, takže vaše vlasy hýčkají, uhlazují a šetrně čistí, aniž by je zatěžovaly.

 • EQUILIBRIO 

  Čisticí tuhý šampon

  100 % ingrediencí přírodního původu 

TUHÁ MÝDLA

Tuhá mýdla N.A.E. čerpají z tradičního a velmi účinného italského tajemství krásy a zároveň rozmazlují vaši pokožku i životní prostředí. Naše tuhá mýdla s vůní inspirovanou Itálií a úžasnou směsí ingrediencí zjemňují pokožku, hýčkají ji a vytvářejí hustou, krémovou pěnu.

 • IDRATAZIONE 

  Hydratační tuhé tělové mýdlo

  99 % ingrediencí přírodního původu 

JEMNÉ OBLIČEJOVÉ MÝDLO

Jemné čisticí tuhé obličejové mýdlo PUREZZA od značky N.A.E. obsahuje vodu z organické damašské růže a výtažek z aloe vera a uchvátí vás svou jemnou, květinovou vůní. Je vhodné pro všechny typy pokožky. Jeho hustá, jemná pěna šetrně odstraňuje nečistoty a čistí pokožku, aniž by ji vysušovalo.

 • PUREZZA 

  Purezza jemné tuhé mýdlo na obličej

  99 % ingrediencí přírodního původu 

NAŠE PRODUKTOVÉ ŘADY

Naše produkty dělíme do různých produktových řad podle toho, jaké obsahují ingredience.Veškeré naše ingredience jsou přírodního a organického původu.

 • PÉČE O PLEŤ
 • PÉČE O TĚLO
 • PÉČE O VLASY

Čistý a zelený svět

Každý na této planetě se může podílet na snížení negativního lidského vlivu na životní prostředí. Přinášíme proto pár tipů, jak udržet svět kolem sebe čistý a zelený tím, že se budeme každý den chovat ekologicky a udržitelně.

Woman with her back to the camera walking down a long gravel path lined with tall trees.

Dokonalé čištění pleti

Jaký je nelepší způsob čištění pleti? Jaký druh produktu je nejlepší pro jaký druh pleti a jak bychom si tyto produkty měli nanášet? V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět …

Smiling woman with shoulder-length brunette hair wearing black strappy vest next to blossoming tree