CIAO!

UDRŽITELNOST

Produkty N.A.E. Naturale Antica Erboristeria se pyšní certifikovaným organickým složením, ale nejen tím…

PLASTOVÉ TUBY NA ROSTLINNÉ BÁZI

Všechny naše tuby jsou ze zelených plastů rostlinného původu. Jsou vyrobeny z cukrové třtiny, což je dělá obnovitelné do jednoho roku a jedná se tedy o ekologičtější variantu oproti klasickým plastovým tubám, přičemž mají stejné vlastnosti.  Naše plastové tuby na rostlinné bázi jsou plně recyklovatelné, s udržitelným zdrojem a snižují uhlíkovou stopu našich N.A.E. produktů. 

CERTIFIKACE FSC

Označení FSC Mix znamená, že dřevo obsažené ve výrobku pochází ze suroviny certifikované FSC, recyklované suroviny či kontrolovaného dřeva. I pokud kontrolované dřevo nemá plnou certifikaci FSC, nesmí se:

  • nelegálně těžit,
  • při jeho těžbě porušovat tradiční a lidská práva,
  • těžit z míst, kde by mohla být ohrožena vysoká ochranářská hodnota (HCV),
  • těžit z lesů, které jsou přetvářeny na plantáže nebo pro jiné využití,
  • težit z lesů, kde se pěstují geneticky modifikované stromy.

NAŠE PRIORITY

Přirozená krása

Naše úžasné produkty pro péči o pleť, tělo i vlasy, jejichž organické složení je doloženo příslušnou certifikací, čerpají z luxusní italské přírody a hravým způsobem odhalují tajemství italské krásy.

Organické složení

Veškeré naše výrobky mají certifikaci COSMOS ORGANIC organizace Ecocert Greenlife dle standardu COSMOS, což znamená, že min. 95 % ingrediencí je přírodního původu, a min. 20 % výsledného produktu pochází z organického zemědělství (10 % u oplachových produktů).

Tradice

Při výrobě našich produktů jsme čerpali z bylinkářské tradice a naše receptury jsou tak unikátním spojením organických ingrediencí inspirovaných bohatou italskou přírodou.

Veganské složení

Veškeré naše receptury jsou VEGANSKÉ, což znamená, že neobsahují žádné živočišné produkty, vedlejší produkty či deriváty, a dle příslušných předpisů nejsou produkty N.A.E. testované na zvířatech, ani společností N.A.E., ani jejím jménem.

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM