PÉČE O TĚLO

S italskou tradicí.

 

Naše řady produktů pro péči o tělo využívají zkrášlujících vlastností přírody a vědomostí tradičního italského bylinkářství, díky kterým jsou naše produkty příjemné na dotek a krásně voní. Každá receptura je unikátním spojením organických ingrediencí, z nichž minimálně 97 % je přírodního původu.

OSVĚŽENÍ

Freschezza je osvěžující bylinková řada produktů pro péči o tělo, která vás povzbudí jako ranní procházka jednou z bujných italských zahrad. Zatímco trháte čerstvé bylinky, vychutnáváte si jejich průzračnou, povzbuzující vůni. Produkty z této řady obsahují jemné spojení výtažků z listů organického tymiánu a rozmarýnu.

 • FRESCHEZZA 

  Freschezza osvěžující deodorant

  99 % ingrediencí přírodního původu 

 • FRESCHEZZA 

  Freschezza osvěžující sprchový gel

  97 % složek přírodního původu 

HYDRATACE

Idratazione je hydratační řada pro péči o tělo, která na vás zapůsobí jako relax ve stínu fíkovníku rostoucího pod italským sluncem. Ponořte se do plejády sladkých a smyslných vůní. Vyrobeno s výtažky z organického fíku a ibišku.

 • IDRATAZIONE 

  Hydratační sprchový gel

  97 % složek přírodního původu 

 • IDRATAZIONE 

  Hydratační deodorant

  99 % ingrediencí přírodního původu 

 • IDRATAZIONE 

  Hydratační tuhé tělové mýdlo

  99 % ingrediencí přírodního původu 

S NEUTRÁLNÍ VŮNÍ

Delicatezza je řada produktů pro péči o tělo, která něžně obaluje vaši citlivou pokožku. Tato řada produktů s neutrální vůní respektuje specifické potřeby vaší pokožky a šetrně o ni pečuje. Obsahuje jemné spojení výtažků z organického květu pomerančovníku a aloe vera.

 • Čistý a zelený svět

  Každý na této planetě se může podílet na snížení negativního lidského vlivu na životní prostředí. Přinášíme proto pár tipů, jak udržet svět kolem sebe čistý a zelený tím, že se budeme každý den chovat ekologicky a udržitelně.

 • Dokonalé čištění pleti

  Jaký je nelepší způsob čištění pleti? Jaký druh produktu je nejlepší pro jaký druh pleti a jak bychom si tyto produkty měli nanášet? V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět o účinném odstraňování make-upu a čisté pleti.

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM