PÉČE O VLASY

S italskou tradicí.


Naše řady produktů pro péči o vlasy využívají zkrášlujících vlastností přírody a vědomostí tradičního italského bylinkářství, takže dokáží vaše vlasy udržet krásné. Každá receptura je unikátním spojením organických ingrediencí a min. z 97 % je přírodního původu.

REGENERAČNÍ PÉČE O VLASY

Regenerační řada pro péči o vlasy Riparazione od značky N.A.E. byla vytvořena speciálně pro suché vlasy. Využívá vlastností tradičního italského olivového oleje a bazalky, které jsou známé pro své šetrné pečující vlastnosti a jako elixír mládí. Ponořte se do tohoto koktejlu příjemných, lehkých vůní. Nejméně 97 % ingrediencí přírodního původu.

 • RIPARAZIONE 

  Riparazione expresní bezoplachový balzám

  99 % ingrediencí přírodního původu 

 • RIPARAZIONE 

  Riparazione balzám a maska 2v1

  98 % ingrediencí přírodního původu 

 • RIPARAZIONE 

  Riparazione regenerační tuhý šampon

  100 % ingrediencí přírodního původu 

 • RIPARAZIONE 

  Regenerační šampon refill, 500 ml

  97 % ingrediencí přírodního původu 

ČISTICÍ PÉČE O VLASY

Equilibrio je čisticí řada produktů pro péči o vlasy od značky N.A.E., která byla vytvořena speciálně pro mastné vlasy. Vezme vás na procházku po italském pobřeží, při které si s vašimi vlasy pohrává svěží vánek. Ponořte se do povzbuzující, bylinkové vůně těchto produktů. Nejméně 97 % ingrediencí přírodního původu.

 • EQUILIBRIO 

  Čisticí šampon refill, 500 ml

  97 % ingrediencí přírodního původu 

 • EQUILIBRIO 

  Čisticí tuhý šampon

  100 % ingrediencí přírodního původu 

PÉČE O VLASY PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ

Semplicità je řada produktů pro každodenní použití od značky N.A.E., která byla vytvořena speciálně pro normální vlasy. Osvěží vás stejně jako hluboký nádech na levandulové louce. Začněte svůj den s pocitem klidu a nechte se unášet touto jemnou, sametovou vůní. Nejméně 97 % ingrediencí přírodního původu.

 • SEMPLICITÀ 

  Semplicità tuhý šampon na každodenní použití

  100 % ingrediencí přírodního původu 

 • Čistý a zelený svět

  Každý na této planetě se může podílet na snížení negativního lidského vlivu na životní prostředí. Přinášíme proto pár tipů, jak udržet svět kolem sebe čistý a zelený tím, že se budeme každý den chovat ekologicky a udržitelně.

 • Dokonalé čištění pleti

  Jaký je nelepší způsob čištění pleti? Jaký druh produktu je nejlepší pro jaký druh pleti a jak bychom si tyto produkty měli nanášet? V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět o účinném odstraňování make-upu a čisté pleti.

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM