CIAO!

Zjistěte o nás více

N.A.E. – Naturale Antica Erboristeria – je autentická přírodní značka produktů pro péči o pleť, tělo i vlasy, která vychází z tradice italského bylinkářství.

Italská značka Antica Erboristeria byla v založena v roce 1979 a již několik desetiletí je v Itálii známá, protože nabízí kompletní řadu produktů pro osobní péči. Již od samého začátku nabízí spolehlivé, kvalitní produkty pro celou rodinu.

Díky dovednostem i výzkumu v oblasti bylinkářství mohla Antica Erboristeria vždy vytvářet kosmetické produkty na míru podle individuálních potřeb a pečlivě vybírat bylinky a přírodní ingredience podle jejich vlastností.

Vzpomínky na Itálii – její úžasné vůně, dechberoucí příroda a umění užívat si života – se vždy vážou k určitému životnímu stylu. „La Bella Vita“ je životní styl, v rámci kterého děláte jen to, co je pro vás nejlepší. Italská příroda je plná pokladů a po celá staletí si italské ženy předávaly z generace na generaci tajemství krásy.

N.A.E. – Naturale Antica Erboristeria – toto tajemství italské krásy odkrývá.

Naše pečující receptury jsou nejméně z 97 % přírodního původu, vycházejí z dlouhé tradice italského bylinkářství a obsahují unikátní směsi pečlivě vybraných organických ingrediencí. Veškeré naše produkty péči o pleť, tělo a vlasy mají certifikaci COSMOS Organic od ECOCERT a jsou veganské. 
Jemné, hravé vůně našich produktů odkazují na náš italský původ.

Při výrobě našich produktů jsme čerpali z bylinkářské tradice a naše receptury jsou tak unikátním spojením organických ingrediencí.

ORGANICKÁ KOSMETIKA.

S italskou tradicí.

NAŠE PRIORITY

Přirozená krása

Naše úžasné produkty pro péči o pleť, tělo i vlasy, jejichž organické složení je doloženo příslušnou certifikací, čerpají z luxusní italské přírody a hravým způsobem odhalují tajemství italské krásy.

Organické složení

Veškeré naše výrobky mají certifikaci COSMOS ORGANIC organizace Ecocert Greenlife dle standardu COSMOS, což znamená, že min. 95 % ingrediencí je přírodního původu, a min. 20 % výsledného produktu pochází z organického zemědělství (10 % u oplachových produktů).

Tradice

Při výrobě našich produktů jsme čerpali z bylinkářské tradice a naše receptury jsou tak unikátním spojením organických ingrediencí inspirovaných bohatou italskou přírodou.

Veganské složení

Veškeré naše receptury jsou VEGANSKÉ, což znamená, že neobsahují žádné živočišné produkty, vedlejší produkty či deriváty, a dle příslušných předpisů nejsou produkty N.A.E. testované na zvířatech, ani společností N.A.E., ani jejím jménem.

who-we-are

CERTIFIKACE COSMOS ORGANIC

INSPIRUJTE SE NAŠÍM SVĚTEM